DEFAULT

Comments ( 8 )

 • User
  Doular

  6 years ago

  Reply

  Портпаролот на Владата, Мухамет Хоџа, изјави дека покренатата истрага за случајот „Рекет“ во кој сега е осомничена и специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева, потврдува дека пред во земјава сите се еднакви.
 • User
  Shakara

  6 years ago

  Reply

  Немам потреба да одговарам никому, јас не сум тука на повик од политичка партија туку во официјална посета од народниот парламент, изјави Талат Џафери во интервју за српската телевизија Н1 по изјавата на лидерот на.
 • User
  Dalkis

  6 years ago

  Reply

  „Службени лист општине Оџаци“ 8/ године Члан 3. У Билансу прихода и примања и расхода и издатака у периоду од јануара до децембра године.
 • User
  Goltinris

  6 years ago

  Reply

  Nov 15,  · На екипата на Фенербахче дефинитивно не и цветаат розите оваа сезона, турскиот гигант реди само порази во Евролигата. Последниот пораз дојде во Москва од актуелниот шампион ЦСКА која славеше со Но поразот на.
 • User
  Kerg

  6 years ago

  Reply

  Радован Караџиќ, по пресудата со која вчера беше осуден на доживотен затвор, испрати порака од Хаг, која ја пренесе неговиот.
 • User
  Mura

  6 years ago

  Reply

  Потпредседник Владе тзв. Косова Енвер Хоџај и председник ПДК састао се са председником општине Прешево Шћипримом Арифијем, а током састанка разговарали су о, како је Хоџај навео, правим Албанаца који живе на истоку.
 • User
  Mazusida

  6 years ago

  Reply

  На почетокот, беа запалени фотографии од Груевски, Иванов, Вељаноски, Чавков и актерката Јелена Жугиќ, а демонстранти ги потурија куклите со ликовите на аболицираните со кафе, за да „им тече од ногавици“.
 • User
  Murg

  6 years ago

  Reply

  Најавата дека во та година ќе има попис на населението е реална, но за да не потфрли операцијата како во година, потребна е доверба помеѓу партнерите во коалицијата, вели во изјава за АлсатМ академикот.