DEFAULT

Comments ( 9 )

 • User
  Mezragore

  6 years ago

  Reply

  mesuesja ime nuk gjej dot fjale per te te vemahevirtuzelkefetefarbipers.co qe memesove se si te shkruaj. me mesove te lexoj,recitoj e me mesove cdo gje je mesuesja me e mire qe te kam takuar nuk do te haroj vemahevirtuzelkefetefarbipers.co per mua je munduar e nuk me ke lenduar te dua shum mesuese dhe do te te dua gjithmon nuk do te te haroj asnjeher te mirat qe ke bere per mua te falemenderoj me gjith zemer dhe urime 7 marsi.
 • User
  Disida

  6 years ago

  Reply

  Srce u kvaru (1 ) Srecan bio (9 ) Sta ces ti u mojim pesmama (10 ) Sta da radim (8 ) Stradala, patila (19 ) Sudbina (13 ) Suza na jastuku (9 ) Sve je nocas protiv nas (12 ) Tebi je sudbina (duet Kemo Muratovic) (4 ) Tebi za ljubav (26 ) Ti kad ljubis (13 ) Ti si ta (feat Mr Denis & Romantic) (21 ).
 • User
  Nekazahn

  6 years ago

  Reply

  Linku i lajmit u kopjua Mbi të gjitha është më se e rëndësishme që orarin që zakonisht kishit lënë për cigaren, ta mbushnit me diçka tjetër, ndoshta diçka për të ngrënë. Sigurisht që ju bie të çukisni te ushqimi, thuajse mbi 15 herë në ditë dhe kjo do të ishte mënyra më .
 • User
  Tom

  6 years ago

  Reply

  Който не е станал Майка, той никога не може да разбере и да усети колко силна е майчината нежност, любов, грижа и всеотдайност. Дълго си мислех.
 • User
  Karan

  6 years ago

  Reply

  Tekst pjesme Elma Sinanovic - Ti si ta (feat Mr Denis & Romantic): Pricaju, pricaju, da te varam s drugom ja, ne veruj nikom jer, to nije istina. Ti dobro znas, da si meni jedina, neka, neka pricaju, na te price ne padaj. Nek' govore sta zele, znam da si samo moj, a i oni dobro znaju, koliko se volimo. vemahevirtuzelkefetefarbipers.co je galerija muzičkih tekstova sa područja Bosne i Hercegovine, Crne Gore.
 • User
  Brashakar

  6 years ago

  Reply

  Ей така. Нямаш ли подход? Защо се бориш да ме имаш? Пак ли ще ми кажеш нещо, което чувала съм и преди?
 • User
  Samulrajas

  6 years ago

  Reply

  Жал ми е земьо, жал ми е за тебещо народ замина в тая vemahevirtuzelkefetefarbipers.co ми е земьо, там пари печелят,чужд живот живеят, за да vemahevirtuzelkefetefarbipers.coа дава, чужбина vemahevirtuzelkefetefarbipers.coо и.
 • User
  Kenos

  6 years ago

  Reply

  Tekst pjesme Elma Sinanovic - Elma: Elma tako se zovem, i pevam sad pesmu tu, pesmu najtuzniju, zbog jednog momka nevernog. Zbog lazne ljubavi, proklinjem tu sudbinu, ljubav svoju iskrenu, al' ipak ja molim ga. Ostani sad, volim te ja, ljubi moje usne vrele kao zar, ostani sad, ne zelim kraj, sebe nocas dajem tebi na dar. vemahevirtuzelkefetefarbipers.co je galerija muzičkih tekstova sa područja Bosne i.
 • User
  Vudogis

  6 years ago

  Reply

  Nov 07,  · Elma Sinanović- Pa neka kažu da sam poludela - Duration: ZAMOfficiall , views. Sta ces ti u mojim pesmama - Duration: Elma Sinanović - Topic 7, views.